Akcesoria

SKYTREXX 3.0 FLARM!!! NEW !!!!

Wysokiej klasy wariometr Skytraxx 3.0 z kolorowym wyświetlaczem, wentylatorem i FLARM.

Przestrzenie powietrzne w Europie, łatwe do aktualizacji przez Wi-Fi.

Punkty XC podczas lotu.

Bardzo łatwy w obsłudze!!

W KOMPLECIE ZNAJDZIEMY!!!

► Skytraxx 3.0

► Niemiecki podręcznik użytkownika

► Schowek Skytraxx

► Etui z rzepem z tyłu

► Zasilanie 100-240V

► Kabel USB

DANE TCHNICZNE

► ARM Cortex-A5 @ 500 MHz

► 8 GB pamięci

► Host USB + klient (OTG)

► WiFi przez USB

► Globalny system nawigacji satelitarnej

► Czujnik G-Force

► Czujnik ciśnienia

► Czujnik ACC

► Gyro

► Czujnik światła

► Kompas magnetyczny

CZYM JEST SYSTEM FANET?

FANET oznacza „latające sieci ad-hoc” i zapewnia automatyczną łączność między urządzeniami lotniczymi. Ponadto instrumenty mogą wymieniać dane, gdy są odbierane przez stację naziemną. FANET opiera się na konwencjonalnej i bezpłatnej technologii bezprzewodowej w czasie rzeczywistym. Stacje naziemne są przede wszystkim instalowane w miejscach lądowania, ale także w miejscach startu, są wyposażone w anemometr i łączą się z Internetem.
Na przykład pilot widzi siłę wiatru i kierunek wiatru w miejscu lądowania na swoim instrumencie. Na swoim urządzeniu widzi także innych pilotów niosących instrument z tą technologią. W zależności od tego, co wypuszczą inni piloci do 20 km, możesz zobaczyć, kto to jest, gdzie jest, na jakiej wysokości podróżuje, a może nawet z jakim stopniem. Oczywiście technologia ta zapewnia również scenariusze awaryjne (połączenia alarmowe, pomoc w wyszukiwaniu, wysyłanie wiadomości itp.) Oraz bezpłatne śledzenie na żywo. Poszczególne instrumenty wyposażone w FANET same funkcjonują jako stacja przekaźnikowa między stacją naziemną a innymi instrumentami. Gdy tylko więcej niż jeden instrument jest włączony, sieć jest tworzona natychmiast i automatycznie. Inne instrumenty FANET w zasięgu automatycznie klikają w sieć FANET. Pilot może ustawić swoje parametry na swoim urządzeniu (jakie dane chce ujawnić, co chce otrzymywać, śledzenie na żywo tak / nie itd.), Wszystko inne działa automatycznie.

CZYM JEST SYSTEM FLARM? 

FLARM to technologia rozpoznawania ruchu i unikania kolizji w lotnictwie ogólnym, lekkich samolotach i UAV. Po zainstalowaniu FLARM, jesteś powiadamiany zarówno o ruchu drogowym, jak i zbliżających się kolizjach z innymi samolotami, dzięki czemu możesz podjąć działanie, zanim będzie za późno.

Ponad 35.000 załogowych samolotów i wiele UAV jest już wyposażonych w FLARM, a liczba ta szybko rośnie. Systemy FLARM są dostępne u kilku producentów samolotów z napędem, śmigłowców, szybowców i UAV.! POLECAMY!!

Dostępne u nas wyłącznie  NOWE Vario z funkcją FLARM + FANET

JEDYNE TAKIE VARIO NA RYNKU!!! 

Cena 3450PLN